Brak dostępu

Oferta dla Aktywnych

Często wymieniasz waluty? Chcesz jeszcze taniej dokonywać wymiany?

Standardowa prowizja w WalutoBox.pl wynosi 0.29%

Wykup jeden z naszych Pakietów Promocyjnych i obniż swoją prowizję nawet do 0,0001%

Dostępne są następujące Pakiety Promocyjne:

  • Brązowy : 199zł/miesiąc - wysokość prowizji 0,15% wartości wymiany
  • Srebrny : 999zł/miesiąc - wysokość prowizji 0,10% wartości wymiany
  • Złoty : 1999zł/miesiąc - wysokość prowizji 0,0001% wartości wymiany

Aby aktywować pakiet przelej kwotę odpowiadającą wybranemu pakietowi na rachunek bankowy Walutobox w PLN przypisany do konta. (Ten sam, na który dokonujesz wpłaty środków do wymiany). W tytule przelewu podaj swój adres mailowy będący Twoim loginem w serwisie Walutobox oraz nazwę pakietu, który wybrałeś. W ciągu doby Twój Pakiet zostanie aktywowany na okres miesiąca od daty wpłaty, o czym zostaniesz poinformowany mailowo. Informacja taka będzie także dostępna w oknie "Profil" We wszystkich Pakietach Promocyjnych, przy każdej transakcji wymiany obowiązuje minimalna prowizja w wysokości 0,01 jednostki zakupionej waluty.

Pamiętaj: Rejestracja i prowadzenie konta w WalutoBox są bezpłatne, a wykupienie jednego z pakietów nie jest konieczne do korzystania z serwisu.

Zapraszamy do udziału w promocji!


Żywa gotówka czeka na Ciebie w WalutoBox!

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasz nowy program partnerski, w którym otrzymujecie Państwo przez dwa miesiące aż 50% naszej prowizji, pobranej od każdej wymiany walut dokonanej przez osoby, którym poleciliście nasz serwis! Pomyśl: To sytuacja w której wszyscy zyskują! Twoi znajomi rezygnują z archaicznej wymiany walut w banku czy kantorze i zaczynają oszczędzać na wymianie walut dzięki WalutoBox.pl, a Ty dzięki temu dobremu uczynkowi otrzymujesz zastrzyk dodatkowej gotówki od naszego portalu!

Warunki promocji:

  1. Aby skorzystać z promocji musisz być zarejestrowanym użytkownikiem portalu WalutoBox.pl z dodanym rachunkiem w PLN, na który to rachunek kierowane będą promocyjne premie.
  2. Polecony przez Ciebie użytkownik musi podczas procesu rejestracji, w polu "Email osoby polecającej" wpisać Twój adres email, którego używasz jako loginu w naszym portalu.
  3. Użytkownik polecający otrzymuje 50% wartości prowizji pobranej przez portal WalutoBox.pl od wymiany dokonanej przez każdego poleconego prze niego użytkownika, przez dwa miesiące od daty rejestracji użytkownika poleconego.
  4. Premia jest przyznawana od prowizji od wymiany, promocja nie dotyczy prowizji za przelewy walutowe.
  5. Wartość premii wyrażona jest w PLN według kursu z dnia zaksięgowania prowizji.
  6. Premie będą pojawiać się na koncie PLN Użytkownika polecającego automatycznie po zrealizowaniu wymiany walut przez osoby przez niego polecone.
  7. Szczegółową informację dotyczącą tego ile już zarobiłeś dzięki swoim znajomym znajdziesz w sekcji Moje Płatności, w zakładce Premie

Przykładowa kalkulacja:
Jeśli polecisz nasz portal 5 Znajomym , którzy w pierwszych 2 miesiącach od momentu rejestracji wymienią u nas waluty za łączną kwotę 30000 PLN każdy, Twój rachunek zostanie zasilony kwotą 150 PLN.

Zapraszamy do udziału w Promocji!

Zobacz regulamin promocji premiowej

Współpracujemy z:

Twitter:

Kontakt

Moje Waluty Sp. z o.o.
ul. Botaniczna 24/3
60-586 Poznań
NIP 781-18-64-028
+48 61 646 08 87